Prva stran - POIŠČITE IZDELEK
-30%

Eucerin DERMOPURE čistilni gel, 400 ml Nazaj

Eucerin 9005800288246 842265 842265
Šifra SKU: 842265
Eucerin DERMOPURE čistilni gel, 400 ml
InStock
Na zalogi
21,19 €
-30%
14,83 €
15.89 €

Opozorilo

Največja dovoljena količina za ta izdelek je 1000.

Eucerin DermoPURE čistilni gel brez mil in dišav je nekomedogen izdelek za vsakodnevno umivanje kože obraza, nagnjene k nepravilnostim in aknam. 
Učinkovito, a nežno odstrani odvečni sebum, obenem pa s svojo formulo brez mil, ki vsebuje 6 % amfotenzidov, s kože odstrani umazanijo in ličila. Za kožo, nagnjeno k nepravilnostim. 

Podrobnosti izdelka

Eucerin DERMOPURE čistilni gel brez mil in dišav je nekomedogen izdelek za vsakodnevno umivanje kože obraza, nagnjene k nepravilnostim in aknam.

S 6 % amfotenzidov nežno, a učinkovito očisti kožo in odstrani umazanijo, ličila ter odvečni sebum.

Po zaslugi svojih protibakterijskih lastnosti gel s kože odstrani bakterije in prepreči njihovo razmnoževanje.

Navodilo za uporabo:

  • Čistilni gel uporabite kot prvi korak redne nege kože – najbolje dvakrat dnevno: zjutraj in zvečer.
  • Uporabite količino v velikosti češnje in gel spenite v dlani z malo vode.
  • Vmasirajte v obraz.
  • Sperite z mlačno vodo.
  • Izogibajte se stiku z očmi.

Sestavine (INCI):
Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, Salicylic Acid

Neto količina:
400 ml

Beiersdorf d.o.o., Letališka cesta 32, 1000 Ljubljana

Lastnosti

Simptom mozolji, akne
Uporaba obraz
Oblika gel
Mesto uporabe obraz
Vrsta izdelka Kozmetika

Velikost pisave

Reset Zoom
Ali uporabite funkcijo brskalnika:
Ctrl + + / Ctrl + - / Ctrl + 0